Parafia Stawiski

Avatar główny

Orszak Trzech Króli 2018

Społeczność Stawisk po raz kolejny wzięła udział w Orszaku Trzech Króli. Trasa biegła ulicami miasta, wzdłuż Placu Wolności i zakończyła się w kościele parafialnym. To już trzecia edycja marszu w Stawiskach, pierwszy zorganizowano w 2016 roku.

 

Za gwiazdą betlejemską wędrowali mędrcy ze Wschodu, a wraz z nimi starsi i młodsi mieszkańcy. Każdy chętny, biorący udział w marszu, dostawał papierową koronę. Wśród uczestników był Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski, a także poseł na Sejm RP Kazimierz Gwiazdowski.

O oprawę artystyczną wydarzenia zadbali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawiskach.

Tegoroczny marsz organizowany był pod hasłem "Bóg jest dla wszystkich - wszyscy do stajenki" i odbył się w ponad 600 miejscowościach w Polsce.

 

>>> Galeria zdjęć na stronie parafii <<<

 

 

2018-01-09 13:36 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.