Parafia Stawiski

Avatar główny

Podziękowania za wzięcie udziału w akcji Szlachetna Paczka 2017

Stawiski, dn. 15 grudnia 2017 roku

Wolontariat Szlachetnej Paczki
w gminie Stawiski

Burmistrz Stawisk
Dyrektor GOKiS w Stawiskach
p.o. kierownika ZGKiM w Stawiskach
Przedsiębiorcy z terenu gminy Stawiski
Mieszkańcy gminy Stawiski

 

Podziękowania za wzięcie udziału w akcji
Szlachetna Paczka 2017

Uczestniczyliśmy w strukturach ogólnopolskiego projektu, dzięki któremu konkretni mieszkańcy gminy Stawiski mieli możliwość udzielenia pomocy konkretnemu potrzebującemu z naszego otoczenia.

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracyz Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracująz nimi, a Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

Mieszkańcy gminy Stawiski nie pozostali obojętni na ideę Szlachetnej Paczki. Dzięki Waszej ofiarnościzebraliśmy zarówno środki materialne, jak i finansowe. Zgromadzone oraz zakupione artykuły spożywcze, środki do higieny, środki czystości itp. pozwoliły na zorganizowanie pomocy czterem rodzinom z terenu gminy Stawiski. Paczki już trafiły w ręce potrzebujących.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki lokalnym przedsiębiorcom, pracownikom Urzędu Miejskiego w Stawiskach, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach, pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowejw Stawiskach oraz pozostałym Mieszkańcom gminy Stawiski, którzy zaangażowali się w pomoc potrzebującym z terenu Naszej Gminy.

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i do nas wraca.

 

z poważaniem

Wolontariuszki Szlachetnej Paczki
w gminie Stawiski

Ewa Grela
Barbara Truszkowska

Załączniki

  1. Podziękowania za wzięcie udziału w akcji Szlachetna Paczka 2017
2017-12-15 15:42 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.