Parafia Stawiski

Avatar główny

Sukces Emilii Kiełczewskiej w konkursie powiatowym „Mistrz ortografii 2017”

Sukces Emilii Kiełczewskiej w konkursie powiatowym „Mistrz ortografii 2017”
Fot. Leszek Czyż

Ogromnym sukcesem zakończył się udział Emilii Kiełczewskiej w XV Powiatowym Turnieju Ortograficznym „Mistrz ortografii 2017”. Zmagania odbyły się w 19 października br. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Krupki w Lemanie i były adresowane do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych.

Uczennica klasy 7c Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawiskach okazała się najlepsza spośród 59 uczestników biorących udział w konkursie. Ponadto wyróżnienia otrzymały Paulina Narewska oraz Agnieszka Szymanowska.

W pracę komisji weryfikującej teksty napisane przez uczniów zaangażowani byli nauczyciele z placówek oświatowych z terenu gminy Stawiski, a wśród zaproszonych gości był Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski. Rywalizacja o tytuł mistrza ortografii 2017 wśród uczniów szkół podstawowych odbyła się pod patronatem Starosty Kolneńskiego Stanisława Wiszowatego.

Gratulujemy sukcesów w walce o miano Mistrza Ortografii Powiatu Kolneńskiego oraz bardzo dobrej znajomości zasad ortograficznych.

2017-10-25 14:19 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.