Parafia Stawiski

Avatar główny

II Rekreacyjny Rajd Rowerowy

17 września br. odbył się II Rekreacyjny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach.

Rajd cieszył się sporym zainteresowaniem, gdyż na starcie znaleźli się również cykliści z Kolna. Uczestnicy wyruszyli spod GOKiS w Stawiskach i planowo mieli przejechać przez Cedry, Rostki oraz Smolniki. W trakcie jazdy jednak, na życzenie uczestników, trasa została zmodyfikowana i rowerzyści odwiedzili również miejscowość Cwaliny. Uczestnicy pokonali blisko 16 km.

Rajd zakończył się na Stadionie Miejskim w Stawiskach, gdzie odbyła się dalsza część imprezy połączona z integracyjnym ogniskiem.

Fotorelacja znajduje się na stronie internetowej GOKiS w Stawiskach.

2017-09-18 15:33 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.