Parafia Stawiski

Avatar główny

I młodsi i starsi… Międzypokoleniowy Piknik Sportowy

Co to znaczy integracja międzypokoleniowa? To przede wszystkim tworzenie odpowiednich warunków do pełnego uczestnictwa seniorów w życiu społecznym, podkreślenie wkładu osób starszych w życie społeczne oraz docenienie rangi ich działalności społecznej, wspieranie udziału seniorów w życiu społecznym i wolontariacie, umacnianie solidarności oraz dialogu pomiędzy pokoleniami.

Powyższe aspekty integracji międzypokoleniowej mieliśmy okazję obejrzeć podczas Międzypokoleniowego Pikniku Sportowego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski, w którym zebrani wzięli udział w różnego rodzaju grach i zabawach. Ich formuła była jednak wyjątkowo nietypowa. Otóż seniorzy zorganizowali konkurencje dla młodzieży, a Ci zrewanżowali się tym samym – aranżując wspólny, międzypokoleniowy aerobik.

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na stronie GOKiS w Stawiskach

2017-07-27 15:27 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.