Parafia Stawiski

Avatar główny

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą - dzielnicowy z akcją w Szkole Podstawowej w Jurcu Szlacheckim

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą - dzielnicowy z akcją w Szkole Podstawowej w Jurcu Szlacheckim
Źródło: www.kolno.policja.gov.pl

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku nad wodą. W okresie tym może dojść potencjalnie do zwiększenia liczby utonięć.

W związku z tym, 3 czerwca b.r., ruszyła akcja Kręci mnie niebezpieczeństwo… nad wodą Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi społecznej na zagrożenia, jakie niesie rekreacja wodna oraz promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających w wodzie i nad wodą.

Zważywszy na realne zagrożenie również wśród najmłodszych, 13 czerwca b.r. dzielnicowy ze Stawisk odwiedził dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jurcu Szlacheckim. Omówił najważniejsze aspekty bezpieczeństwa, a także odpowiedniego zachowania się nad wodą.

2017-06-14 14:25 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.