Parafia Stawiski

Avatar główny

Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka na Orliku w Stawiskach

Dzień Dziecka świętowany jest w Polsce od 1950 roku. W szkołach często obchodzony jest z tej okazji również dzień sportu, podczas którego organizowane są różne zawody i konkurencje sportowe.

Z tego powodu, 1 czerwca b.r. na kompleksie boisk sportowych Orlik w Stawiskach odbył się międzyparafialny turniej piłki nożnej. W rozgrywkach udział wzięły drużyny z parafii Stawiski, Grabowo, Jedwabne oraz Piątnica. Turniej przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie. Zwycięzcami zostali piłkarze ze Stawisk (szkoły podstawowe oraz średnie) i drużyna z Jedwabnego (gimnazja).

Organizatorem imprezy była parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach.

Więcej w galerii GOKiS w Stawiskach

2017-06-07 12:02 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.