Parafia Stawiski

Avatar główny

Podsumowanie zbiórki żywności na terenie Gminy Stawiski

27 maja b.r. w sklepach na terenie Gminy Stawiski odbyła się zbiórka żywności, zorganizowana przez Szkolne Koło Caritas przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach wraz z Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

W tym roku zebrano ponad 365 kg żywności, m. in. 80 kg makaronu, 64 kg maki i 52 cukru. W akcji uczestniczyło 52 wolontariuszy – młodzieży gimnazjalnej pod opieką p. Elżbiety Sokołowskiej, p. Doroty Kuczyńskiej oraz p. Wioletty Orłowskiej. Część zebranej żywności przeznaczona zostanie na rzecz osób potrzebujących z naszej gminy oraz na kolonie wakacyjne dla dzieci z Gminy Stawiski.

Wszystkim ofiarodawcom oraz właścicielom sklepów, którzy udostępnili miejsce na zbiórkę, Szkolne Koło Caritas serdecznie dziękuje.

2017-05-31 13:54 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.