Parafia Stawiski

Avatar główny

Burmistrz Stawisk podpisał umowę na dofinansowanie zakupu sprzętu dla OSP

Burmistrz Stawisk podpisał umowę na dofinansowanie zakupu sprzętu dla OSP
(fot. Marek Maliszewski)

24 maja b.r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyło się spotkanie, podczas którego samorządowcy 40 gmin z powiatów: łomżyńskiego, monieckiego, wysoko-mazowieckiego, kolneńskiego, zambrowskiego i grajewskiego podpisali z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Jerzym Leszczyńskim i Członkiem Zarządu Województwa Podlaskiego Stefanem Krajewskim umowy na dofinansowanie zakupu sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek OSP. Gminę Stawiski reprezentował Burmistrz Krzysztof Rafałowski.

W tym roku na dofinansowanie jednostek OSP w województwie podlaskim przeznaczono 400 tyś. zł. Jest to suma dwukrotnie większa niż rok temu, jednak została ona podzielona na 101 gmin woj. podlaskiego – wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Gmina Stawiski otrzymała 6 tys. zł dofinansowania na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Stawiskach, który zostanie wykorzystany do ochrony życia i mienia ludzkiego przez naszych strażaków ochotników.

2017-05-26 10:09 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.