Parafia Stawiski

Avatar główny

Sukces uczniów z Gminy Stawiski w konkursie wiedzy pożarniczej na szczeblu powiatowym

31 marca br. odbyły się eliminacje powiatowe 40. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". Zmagania zostały przeprowadzone w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie.

W eliminacjach na szczeblu powiatowym brali udział wychowankowie z placówek oświatowych Gminy Stawiski: Magdalena Zysk (SP w Porytem), Maciej Rutkowski (ZSP Stawiski) oraz Magdalena Dardzińska i Kacper Zajączkowski (Gimnazjum w Stawiskach) Sukces odnieśli wszyscy nasi reprezentanci, zostając laureatami konkursu na szczeblu powiatowym. Dodatkowo 26 kwietnia br. Magdalena Zysk oraz Maciej Rutkowski będą reprezentować Powiat Kolneński na szczeblu wojewódzkim podczas eliminacji w Białowieży.

Jesteśmy dumni, że wiedza pożarnicza wśród naszej młodzieży stoi na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursie.

2017-04-20 12:03 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.