Parafia Stawiski

Avatar główny

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

dotyczące możliwości dofinansowania mikroinstalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na potrzeby gospodarstw domowych

Burmistrz Stawisk informuje, że w dniu 30 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 11:30 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach, odbędzie się spotkanie informacyjne w zakresie możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej w ramach działania "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" PROW 2007-2013 na budowę mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii, w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej z przeznaczeniem na potrzeby własne (np. ogniwa fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła).

Ze względu na planowany termin naboru wniosków do dnia 28.05.2015 r. prosi się zainteresowane osoby o wzięcie udziału w spotkaniu, na którym zostaną omówione ramowe zasady uczestnictwa w projekcie oraz przedstawione możliwości i formy dofinansowania.

Osoby zainteresowane mogą też zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Stawiskach (pokój nr 8), gdzie dostępne są wszelkie informacje dotyczące projektu oraz ankiety uczestnictwa w projekcie.

BURMISTRZ STAWISK

Krzysztof Rafałowski

2015-04-24 15:39 Opublikował: Iwona Niedźwiedzka

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.