Parafia Stawiski

Avatar główny

Kolejny plac zabaw oddany do użytku

Nowy, kolorowy i bardzo atrakcyjny plac zabaw, który w ostatnim czasie powstał przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach, został oddany do użytku.

Na wydzielonej części terenu przed szkołą zamontowano szereg urządzeń zabawowych, a wśród nich: zestaw zabawowy z dwiema zjeżdżalniami i pomostem, dwie huśtawki tzw. „ważki”, płotki do przeskoków, pomost z ruchomą belką, wiszący i linowy, drążki do podciągania, zestaw sprawnościowy, dwie karuzele tarczowe oraz równoważnia łamana.

W ramach zadania zostały urządzone także alejki z kostki brukowej: od bramki wejściowej do budynku szkoły oraz alejka dzieląca plac zabaw na strefę starszych dzieci oraz strefę maluchów. Ułożony został również chodnik przed szkołą, na którym zaprojektowano wzory dwóch gier dziecięcych: tzw. „gra w chłopa” oraz "gra w klasy".

Uzupełnieniem wyposażenia placu zabaw są ławki, kosze na śmieci i tablica informacyjna - regulamin.

Plac jest ogólnodostępny, mogą z niego korzystać wszystkie dzieci, które będą przestrzegały regulaminu placu zabaw w Stawiskach. Regulamin udostępniamy także poniżej, w załączeniu.

Utworzenie placu zabaw było możliwe dzięki pozyskaniu środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007 – 2013.

Załączniki

  1. Regulamin
2015-03-19 10:52 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Administrator

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.