Parafia Stawiski

Avatar główny

Uroczyste otwarcie Centrum Rekreacyjnego w Stawiskach

Dzień 25 czerwca 2014 roku zostanie zapamiętany przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Stawiskach i Miejskiego Przedszkola w Stawiskach, jako dzień w którym uczestniczyli w uroczystym otwarciu Centrum Rekreacyjnego w Stawiskach. To właśnie uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej i przedszkolaki wraz z Burmistrzem Stawisk Markiem Waszkiewiczem dokonali tradycyjnego przecięcia szarfy.

Centrum powstało dzięki pozyskanemu dofinansowaniu ze środków PROW 2007-2013.

To nowoczesne centrum, które stanowi wyjątkowe miejsce do zabawy i spotkań dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, jest wynikiem działań władz Gminy Stawiski oraz Lokalnej Grupy Działania Fundacji „Kraina Mlekiem Płynąca”.

Pobyt w centrum będzie szczególnie przyjemny dla naszych pociech, gdyż mogą korzystać z bezpiecznych, funkcjonalnych i jakże kolorowych urządzeń zabawowych. Wygodne ławki służyć będą również opiekunom dzieci i innym osobom odwiedzającym to miejsce.

Już teraz możemy stwierdzić, iż nowo otwarte Centrum Rekreacji w Stawiskach jest niezwykle przyjaznym miejscem, w którym dorośli będą mogli spotkać się i porozmawiać, a dzieci bezpiecznie i pożytecznie spędzić wolny czas. Najlepszym dowodem jest młodzież i dzieci, którzy w towarzystwie swoich opiekunów od kilku dni licznie odwiedzają nasze centrum.

2014-06-26 13:59 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Administrator

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.