Parafia Stawiski

Avatar główny

Budowa boiska w Karwowie

Z początkiem maja br. ruszyły prace mające na celu zagospodarowanie terenu przy remizie OSP w Karwowie.

Przedmiotem przedsięwzięcia jest budowa boiska z trawiastą nawierzchnią. W zakres zamówienia wchodzi m.in. wykonanie następujących prac:

  1. przygotowanie terenu pod budowę i roboty ziemne, planowanie terenu,
  2. nawiezienie i rozłożenie humusu i ziemi oraz wysianie odpowiednich nasion traw,
  3. wykonanie oznakowania poziomego boiska,
  4. montaż bramek do piłki nożnej,
  5. montaż chorągiewek narożnych,
  6. montaż krzeseł sportowych PCV.

Zgodnie z dokumentacją projektową boisko do piłki nożnej wraz z pasami bocznymi będzie stanowiło prostokąt dł. 65,00m i szer. 46,00m. Powierzchnia projektowanego boiska wraz z pasami bocznymi wynosi 2990,00m2. Wzdłuż krótszych linii boiska zostaną zainstalowane bramki o wymiarach 5m x 2m. Boisko wyznaczone będzie liniami o szerokości 10 cm w kolorze białym.

Realizacja przedsięwzięcia jest możliwa dzięki owocnej współpracy i zaangażowaniu członków OSP Karwowo z Gminą Stawiski oraz pozyskanym środkom finansowym z Samorządu Województwa Podlaskiego w ramach działania PROW na lata 2007 – 2013, budżetu Gminy Stawiski oraz ze środków własnych OSP Karwowo.

Zadanie ma na celu propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz stworzenie warunków do ich realizacji przez Mieszkańców Karwowa.

2014-06-05 15:21 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.