Parafia Stawiski

Avatar główny

Realizujemy projekty...

Realizujemy projekty...
Siłownia w Dzierzbi

Z początkiem maja 2014 roku zakończono remont małej sali w remizie OSP Dzierzbia. Świeżo wyremontowane pomieszczenie zostało zaadaptowane na siłownię i wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy. Wszyscy zainteresowani mogą już korzystać z orbitreku, zestawu obciążeń olimpijskich, ławki prostej ze stojakiem, maszyny Smitha z obciążonym gryfem, gryfu olimpijskiego, gryfu łamanego olimpijskiego, a także gryfu olimpijskiego kratownicy. Nowo wyremontowana sala oraz jej wyposażenie będą służyć całej lokalnej społeczności.

Również z początkiem maja br. rozpoczęto prace w ramach realizacji operacji „Utworzenie centrum rekreacyjnego w Stawiskach”. Zasięgiem swym obejmie ona zagospodarowanie terenu oraz wyposażenie placu zabaw w urządzenia małej architektury. Inicjatywa ta podyktowana była chęcią stworzenia nowoczesnego miejsca zabaw, w którym to dzieci i ich rodzice mogliby przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas w przyjaznym otoczeniu.

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki pozyskaniu funduszy z Unii Europejskiej w ramach PROW 2007 – 2013.

2014-05-15 15:22 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Administrator

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.