Parafia Stawiski

Avatar główny

Rekordowe dotacje na drogi... Ponad 20 mln zł na teren Gminy Stawiski!

Pierwsza edycja naboru wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych okazała się niezwykle korzystna dla mieszkańców Naszej Gminy. Na drogach gminnych i na drodze powiatowej zrealizowane zostaną inwestycje z dofinansowaniem w kwocie ponad 20 mln zł!

- Jest mi niezmiernie miło poinformować iż z Polskiego Ładu pozyskaliśmy 10 mln zł na drogi gminne – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. – Z tego samego rządowego programu przeznaczonych zostało również ponad 10 mln zł na pierwszy etap modernizacji drogi powiatowej do Jurca Włościańskiego.

Dzięki pozyskanej dotacji w Gminie Stawiski przebudowane zostaną drogi gminne do Bud Poryckich, Zabiela i Barzykowa oraz uliczki w Stawiskach, a także wykonany zostanie pierwszy etap "Rozbudowy drogi powiatowej nr 1830B na odcinku Stawiski - Jurzec Włościański".

   

 

2021-10-25 15:12 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.