Parafia Stawiski

Avatar główny

„CYFROWA GMINA” – 182 tys. zł dla Stawisk!

Nawet 2 miliony złotych – na takie wsparcie mogą liczyć samorządy w ramach programu „Cyfrowa gmina”.


W poniedziałek 27 września 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Augustowie odbyła się inauguracja Programu „Cyfrowa gmina”. W spotkaniu z podlaskimi samorządowcami wzięli udział: Minister Adam Andruszkiewicz - sekretarz stanu w Kancelarii Premiera, Minister Janusz Cieszyński - sekretarz stanu ds. cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Wojciech Szajnar – dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

IMG_2846.JPG

Gminę Stawiski reprezentowała Iwona Niedźwiedzka Zastępca Burmistrza Stawisk, która z rąk Ministrów odebrała czek na kwotę ponad 182 tys. zł z przeznaczeniem na cyfryzację Urzędu, przygotowanie urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami, wsparcie w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz szkolenia.

Więcej informacji:www.gov.pl

2021-09-29 14:21 Opublikował: Iwona Niedźwiedzka

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.