Parafia Stawiski

Avatar główny

Kolejne środki unijne dla Gminy Stawiski

Gmina Stawiski jeszcze w roku 2013 podpisała umowy na dofinansowanie zadań, które będą realizowane w 2014 roku. Pomoc została przyznana ze środków PROW 2007-2013 pozyskanym za pośrednictwem LGD Kraina Mlekiem Płynąca w Małym Płocku.

Są to zadania głównie inwestycyjne:

  • Renowacja zabytkowej bramy w parku podworskim w Stawiskach.
  • Remont wraz z wyposażeniem siłowni w Dzierzbi. Zadanie dotyczy remontu małej sali w remizie OSP Dzierzbia oraz zakupu wyposażenia do siłowni.
  • Utworzenie centrum rekreacyjnego w Stawiskach. Zagospodarowanie tzw. starego parku w Stawiskach – ułożenie alejek z kostki brukowej, nasadzenie roślin, ogrodzenie terenu oraz urządzenie placu zabaw.
  • Urządzenie placów zabaw na terenie gminy Stawiski. Zadanie polega na utworzeniu placów zabaw przy Szkole Podstawowej w Porytem oraz na osiedlu Smolniki w Stawiskach.
  • Modernizacja Świetlicy w Dzięgielach. Remont budynku świetlicy, w tym wymiana dachu i ocieplenie.
  • Rozbudowa, przebudowa i modernizacja budynku Świetlicy Wiejskiej w Jurcu Szlacheckim.
  • Wyposażenie świetlic w gminie Stawiski. Zakup wyposażenia do świetlicy w Porytem.

Łączna wartość projektów: 571.637,71 zł, w tym pozyskane dofinansowanie: 364.679,02 zł.

2014-02-04 11:53 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.