Parafia Stawiski

Avatar główny

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski uczestniczył 17 kwietnia br. we wręczaniu zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych przeprowadzanych w gimnazjach województwa podlaskiego w roku szkolnym 2014/2015.

Miło Nam poinformować, iż wśród  finalistów znalazły się laureatki z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach, a są nimi:

Joanna Ramotowska:

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,

Joanna Kiełczewska:

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego,
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Natalia Sokołowska

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży Laureatki odebrały dyplomy oraz gratulacje za wybitne osiągnięcia naukowe z rąk dyrektorów szkół, władz miasta, a także Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Warto wspomnieć, iż w tym roku w województwie podlaskim nagrodzonych zostało ponad 550 gimnazjalistów.

Wyróżnionym laureatom składamy najserdeczniejsze gratulację oraz życzymy by zdobyta wiedza stała się w przyszłości spełnieniem w życiu zawodowym.

2015-04-24 09:06 Opublikował: Cezary Nerkowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.