Parafia Stawiski

Avatar główny

Siłownia plenerowa w Stawiskach

Miło nam poinformować, iż Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach pozyskał fundusze na urządzenie siłowni plenerowej.

Siłownia powstała na placu przy remizie OSP Stawiski. Zadanie było możliwe do zrealizowania dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z dwóch źródeł: ze środków PROW 2007-2013 z zakresu małych projektów (za pośrednictwem LGD Fundacja „Kraina Mlekiem Płynąca”) oraz z budżetu Gminy Stawiski.

Siłownia „pod chmurką” obejmuje 8 urządzeń. Jest dobrym sposobem do prowadzenia aktywnego, zdrowego trybu życia. Z urządzeń rekreacyjnych mogą korzystać zarówno bywalcy tradycyjnych siłowni, jak i ci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z tego typu urządzeń. Fitness „pod chmurką” przeznaczony jest dla wszystkich, niezależnie od wieku (osoby poniżej 14 roku życia pod opieką dorosłych).

Aby korzystać z siłowni w Stawiskach należy przestrzegać jej regulaminu.

Serdecznie zapraszamy do ćwiczeń.

2014-12-18 07:57 Opublikował: Cezary Nerkowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.