Parafia Stawiski

Avatar główny

Piechotą do lata...

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach:

Piechotą do lata.....

Długo oczekiwane ciepłe, wiosenne dni zachęcają do aktywnego wypoczynku. Spragnieni słońca i ruchu na świeżym powietrzu, uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej w Stawiskach, 23 czerwca 2010 r. wyruszyli na pieszą wycieczkę do urokliwego miejsca rekreacji położonego niedaleko miasteczka.

Sokolicha jest doskonałym miejscem wypoczynku, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Piesza wędrówka na Sokolichę, to było połączenie przyjemnego z pożytecznym – wspaniała, słoneczna pogoda, ruch na świeżym powietrzu, relaksacja i dotlenienie organizmu – to gwarancja dobrej formy i zdrowia.

Przez kilka godzin dzieci na łonie natury wspaniale się bawiły. Gry, zabawy, zawody sportowe oraz ognisko z kiełbaskami, pozwoliły zapomnieć o trudach roku szkolnego, szczególnie o tych ostatnich dniach wytężonej pracy.

Szkolny koordynator kampanii – Elżbieta Karwowska

2010-07-27 09:20 Opublikował: Przemysław Wesołowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.