Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W STAWISKACH

Szanowni Państwo

W związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów, jak i Pracowników Urzędu Miejskiego w Stawiskach, w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych proszę o wykorzystanie komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej. Do Państwa dyspozycji pozostają adresy e-mail i numery telefonów do Urzędu dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.stawiski.pl.

W przypadku konieczności osobistego załatwienia sprawy w Urzędzie Miejskim w Stawiskach, w okresie od dnia 05 listopada br. do dnia 04 grudnia br., Interesanci przyjmowani będą w godzinach od 08:00 do 15:00.

BURMISTRZ STAWISK
Agnieszka Rutkowska

2020-11-05 18:22 Opublikował: Moderator

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.