Parafia Stawiski

Avatar główny

I N F O R M A C J A

Informacja nt. zebranych podpisów ws. remontów dróg wojewódzkich oraz o złożeniu przez Zarząd Miasta Stawiski wniosku w trwających konsultacjach odnośnie w/w.

Szanowni Państwo

Od dnia 23 lutego 2016 r. do dnia 1 marca 2016 r. prowadzona była na terenie Gminy i Miast Stawiski, zainicjowana przez Zarząd Miasta Stawiski zbiórka podpisów w ramach ogłoszonych przez Zarząd Województwa Podlaskiego konsultacjach społecznych projektu Regionalnego Planu Transportowego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Dzięki Państwa zaangażowaniu zebrano łącznie 1877 podpisów, które to podpisy w dniu 03.03.2016 r. zostały przekazane do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego wraz z formularzem zawierającym zgłoszone wnioski. Liczymy na to, iż nasze wnioski i podpisy zostaną zauważone i prace remontowe na drogach wojewódzkich Nr 647 Kolno - Stawiski p. Gromadzyn, Chmielewo oraz Nr 648 Korzeniste - Poryte - Stawiski - Przytuły zostaną przyśpieszone.

Szanowni Państwo

W imieniu Zarządu Miasta Stawiski chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w akcję zbiórki podpisów oraz tym którzy te zbiórkę wspierali organizacyjnie.

Składam serdeczne podziękowania władzom samorządowym Miasta Stawiski, sołtysom z Gminy Stawiski, właścicielom i pracownikom placówek handlowych i usługowych w których prowadzona była zbiórka oraz wszystkim ludziom dobrej woli zaangażowanym w zbiórkę. Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie zostanie docenione.

Przewodnicząc Zarządu

Jerzy Bielawski

Stawiski 07.03.2016 r.

Załączniki

  1. Formularz konsultacyjny ws. remontu dróg wojewódzkich
2016-03-07 15:15 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.