Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE

foto
Zarząd Miasta Stawiski serdecznie zaprasza Mieszkańców Stawisk do zgłaszania wniosków do realizacji w 2019 roku z funduszu sołeckiego miasta Stawiski.
więcej


OGŁOSZENIE

foto
Zarząd Miasta Stawiski serdecznie zaprasza Mieszkańców Stawisk do zgłaszania wniosków do realizacji w 2018 roku z funduszu sołeckiego miasta Stawiski.
więcej


Zgłaszanie wniosków do funduszu sołeckiego 2017

foto
Zarząd Miasta Stawiski serdecznie zaprasza Mieszkańców Stawisk do zgłaszania wniosków do realizacji w 2017 roku z funduszu sołeckiego miasta Stawiski.
Wysokość funduszu sołeckiego w 2017 roku dla sołectwa Stawiski wynosi 32 600 zł.
więcej


I N F O R M A C J A

foto
Informacja nt. zebranych podpisów ws. remontów dróg wojewódzkich oraz o złożeniu przez Zarząd Miasta Stawiski wniosku w trwających konsultacjach odnośnie w/w.
więcej


« · 1 · »
Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.